Hoşgeldiniz

idcİDÇ Denizcilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 23 Kasım 2005 tarihinde acentelik, gemi kiralama ve gemi işletmeciliği amacıyla kurulan İzmir’de yerleşik bir firmadır.

Türk Denizciliğine Türk bayraklı gemileri ile 1996 - 2007 yılları arasında  hizmet vermiş olan İzmir Demir Çelik San. A.Ş. global sıkıntılar yaşayan sektörde tekrar nefer olma yolunda ciddi atılımlar yapmaktadır. İzmir Demir Çelik San. A.Ş. bünyesindeki diğer kurumsal şirketler ile uyumlu çalışmaları sonucunda üreticiden tüketiciye zincir oluşturmakla birlikte bu konuda büyük öneme sahip olan İDÇ Denizcilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. İzmir adına da çok önemli bir ivmedir.

İzmir Demir Çelik San. A.Ş.  bir süre öncesine kadar gemi armatörlüğü yapmış, daha sonra bu mevcut gemileri piyasa şartlarına göre satarak değerlendirmiş ve fabrika kapasite artırım yatırımlarına ağırlık vermiştir. 2009 yılında tekrar denizcilik alanına olan yatırımlarını arttırarak gemi alımlarıyla armatörlüğe süratle geri dönmüştür. Kalıcı bir işletmecilik ve iyi bir tonaja ulaşmak amaçlanmaktadır.

İDÇ Denizcilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. İzmir Demir Çelik San. A.Ş.’nin tekrar armatörlüğe dönmesiyle birlikte gemi işletmeciliğine odaklanmıştır.

Misyonumuz: izdemir
Dünya çapında birinci sınıf bir denizcilik şirketi olabilmek için; güvenli, çevreci ve yüksek kalitede denizcilik hizmetini başarmak ve müşterilerimizle uzun süreli işbirliğine dayanan güvenilir ilişkiler kurmak.

Vizyonumuz:
En iyi iş çözümleri ile denizcilikte mükemmeliyeti başarmak ve tam bir gemi yöneticiliği uzmanlığı ile müşterilerimize profosyonel hizmet tedariğinde bulunmak.

Haberler

 

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
web tasarım
IDC MARINE ® 2009 -